Het team

Management

Stan van Zoest

Directeur

E-mail: stan.vanzoest@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Team

Karin Giepman

Intern Begeleider

E-mail: karin.giepman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Vertrouwenspersoon

Yolanda Deckert

Leerkracht groep 8

E-mail: yolanda.deckert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Vertrouwenspersoon

Maartje Opheij

Leerkracht 6-7

E-mail: maartje.opheij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Anja Hobbelen

Leerkracht groep 5-6

E-mail: a.hobbelen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MR- lid, Rots en water trainer

Evelien Richters

Leerkracht groep 4-5

E-mail: evelien.richters@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Myrte van Beek

Leerkracht groep 3

E-mail: myrte.vanbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Rekenspecialist

Nienke van de Laak

Leerkracht groep 3

E-mail: nienke.vandelaak@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - vr

MT-lid, ICT-coördinator,  bouwleider, gezonde school coördinator, eventplanner, stagecoördinator, MR-lid

Suzanne Brinkert

Leerkracht groep 1-2

E-mail: suzanne.brinkert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

VVE coördinator, NT2 specialist

Bloeme Rinzema

Leerkracht groep 1-2

E-mail: bloeme.rinzema@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

zij-instroom traject

Roel van Asten

Leerkracht groep 1-2, 4-5, 5-6

E-mail: roel.vanasten@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Cathy Amendt

Taalklas

E-mail: cathy.amendt@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Dyslexiespecialist, Taalspecialist

Inge Silkens

Vakdocent lichamelijke oefening

E-mail: inge.silkens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do

Rots en watertrainer

Gerti Schellens

Onderwijsassistent

E-mail: gerti.schellens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Isa van Rooij

Onderwijsassistent

E-mail: isa.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Paul Godschalk

Conciërge

E-mail: paul.godschalk@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: tempel.admin@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do