Het team

Team

Nienke van de Laak

Directeur

E-mail: nienke.vandelaak@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Karin Giepman

Intern Begeleider

E-mail: karin.giepman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Vertrouwenspersoon

Yolanda Deckert

Leerkracht groep 7-8

E-mail: yolanda.deckert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Vertrouwenspersoon

Anja Hobbelen

Leerkracht groep 6-7

E-mail: a.hobbelen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - wo - do - vr

MR- lid, Rots en water trainer, gedragsspecialist

Roel van Asten

Leerkracht groep 6-7

E-mail: roel.vanasten@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do

Bart Dekkers

Leerkracht groep 5-6, Bouwleider

E-mail: bart.dekkers@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Maartje Opheij

Leerkracht 3, 4, 5-6

E-mail: maartje.opheij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Evelien Richters

Leerkracht groep 4

E-mail: evelien.richters@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Myrte van Beek

Leerkracht groep 3

E-mail: myrte.vanbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Rekenspecialist

Bloeme Rinzema

Leerkracht groep 1-2

E-mail: bloeme.rinzema@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - wo - do - vr

zij-instroom traject

Joan Brakel

Leerkracht groep 1-2

E-mail: joan.brakel@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di

Suzanne Brinkert

Leerkracht Taalklas, ondersteuning onderbouw

E-mail: suzanne.brinkert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

VVE coördinator, NT2 specialist

Cathy Amendt

Taalklas

E-mail: cathy.amendt@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Dyslexiespecialist, Taalspecialist

Inge Silkens

Vakdocent lichamelijke oefening

E-mail: inge.silkens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do

Rots en watertrainer

Gerti Schellens

Onderwijsassistent

E-mail: gerti.schellens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Martijn Wilms

Onderwijsassistent

E-mail: martijn.wilms@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Paul Godschalk

Conciërge

E-mail: paul.godschalk@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: tempel.admin@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do