Het team

Management

Stan van Zoest

Directeur

E-mail: stan.vanzoest@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do

Team

Karin Giepman

Intern Begeleider

E-mail: karin.giepman@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: di - do - vr

Cathy Amendt

leerkracht 5/6, taalklas

E-mail: cathy.amendt@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Bouwleider bovenbouw, MT-lid, Dyslexiespecialist

Yolanda Deckert

Leerkracht 7/8 groep B

E-mail: yolanda.deckert@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MR-lid

Evelien Richters

Leerkracht groepen 4-5 en 5-6

E-mail: evelien.richters@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Maartje Opheij

Leerkracht 7-8 groep A

E-mail: maartje.opheij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Gedragsspecialist

Nienke van de Laak

Leerkracht groep 3

E-mail: nienke.vandelaak@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MT-lid, ICT-coördinator,  bouwleider onderbouw, gezonde school coördinator

Anja Hobbelen

Leerkracht groep 3, taalklas

E-mail: a.hobbelen@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

voorzitter werkgroep Keigaaf, coördinator klassenouderraad, MR- lid, eventplanner

Myrte van Beek

Leerkracht 1/2 groep B

E-mail: myrte.vanbeek@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

MR-lid, schoolcontactpersoon, rekenspecialist

Suzanne Brinkert

Leerkracht groep 1/2

E-mail: suzanne.brinkert@bs-tempel.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

VVE coördinator, schoolcontactpersoon

Inge Silkens

vakdocent lichamelijke oefening

E-mail: inge.silkens@bs-tempel.nl

Werkdagen: di - do

Gerti Schellens

Onderwijsassistent

E-mail: gerti.schellens@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Isa van Rooij

Onderwijsassistent

E-mail: isa.vanrooij@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - wo - do - vr

Paul Godschalk

Conciërge

E-mail: paul.godschalk@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: ma - di - do - vr

Claudia Damen

Administratief medewerker

E-mail: tempel.admin@salto-eindhoven.nl

Werkdagen: do